Kees van der Staaij flipt: “Welke drie concrete maatregelen heeft dit kabinet genomen die van moed getuigen?”

Kees van der Staaij (SGP) stelt een vraag aan Wouter Bos.

Reacties
  • M. de Hoog:

    Bos zal antwoorden: dit kabinet is zo moedig dat wij in het voorjaar de hypotheekrente aftrek en de AOW leeftijd ter discussie hebben durven stellen.
    Het ter discussie stellen klopt. Dat is het enige wat ze hebben gedaan en daarmee hebben ze alleen onrust teweeg gebracht want verder is er niets mee gebeurd. Ze leggen daarom nu alle voorstellen om de rotzooi op te lossen maar bij commissies neer zodat het kabinet niets verweten kan worden en ze hun eigen verkiezingsprogramma’s binnenkort weer kunnen verkondigen zonder dat zij door de media met eigen woorden om de oren worden geslagen.

    Weet iemand overigens wat Bos bedoelt met “achternamiddag” (Pauw/Witteman 15-9). Een woord wat hij ettelijke keren uitkraamde. Volgens mij zit hij teveel in ACHTERkamertjes politieke situaties waardoor hij nog ACHTERbakser wordt en heeft hij door dat hij ACHTERhaald is.

Geef een reactie